Obchody jubileuszu 40-lecia naszego Koła!

Obchody jubileuszu 40-lecia naszego Koła!
 

Zapraszamy wszystkich członków naszego Koła nr 52 SAZAN do uczestnictwa w obchodach 40-lecia, które odbędą się na stawach w Grodzisku k/Wręczycy Wlk. w dniu 15 września 2018 (sobota).Uczestnictwo jest całkowicie darmowe, nie ma żadnego wpisowego. Każdy uczestnik poza fajną zabawą otrzyma także pamiątkowe okolicznościowe prezenty. W programie m.in. zawody wędkarskie oraz obiad. WAŻNE!!! Prosimy w terminie do końca sierpnia o przesłanie akcesu do uczestnictwa na adres e-mail : kontakt@kolosazan.pl lub telefonicznie 793 146 148 lub w siedzibie naszego Koła ul. Warszawska 48 z podaniem noszonego rozmiaru koszulki typu „t-shirt” W przypadku dodatkowych pytań chętnie udzielimy wyczerpujących informacji pod w/w kontaktami. Szczegółowy plan i mapka dojazdowa dostępna jest w załączonych zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *