Roczne zebranie sprawozdawcze

Roczne zebranie sprawozdawcze

Zapraszamy wszystkich członków naszego Koła na roczne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 14 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 przy ulicy Czecha w siedzibie Spółdzielni Północ – sala widowiskowa. W przypadku problemów z lokalizacją, prosimy o telefon, kol. Rafał Nowakowski tel. 793 146 148.

Oprócz sprawozdań z działalności naszego Koła w 2017 roku , będzie można zapoznać się z planami i zmianami w 2018 roku skali okręgu i kraju, zadać pytania przedstawicielowi Zarządu Okręgu oraz uczestniczyć współtworzeniu tożsamości naszego Koła.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *