Wyniki zawodów FISHTECH.PL CUP 01.10.17

Dzisiejsze zawody rozegrane na zbiorniku „no kill” w Strzelach Wielkich zgromadziły 28 zawodników. Na uwagę zasługuje fakt, iż w tym gronie było nam miło gościć panią. Stanowiska zostały podzielone na dwa sektory zawierające po 14 stanowisk. Pogoda dopisała pomimo porannego chłodu, natomiast już z rybami było różnie. Zdecydowanie lepsze wyniki osiągnięto w sektorze A, choć dalekie były one od potencjału tego łowiska. Pomału przylega do niego łatka „kapryśnego” co będzie zniechęcało organizatorów do organizacji na nim zawodów wędkarskich.

Zdecydowanie zwyciężył kolega Tomasz Krawczuk  osiągając 9110 pkt w sektorze A, drugi był Grzegorz Klajnowski 2275 pkt w sektorze B oraz trzeci Damian Bałaga 5180 pkt w sektorze A. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne, puchar oraz upominki od firmy SENSAS. Dodatkowo Tomasz Krawczuk otrzymał nagrodę w postaci wędki odległościówki SENSAS za najdłuższą rybę zawodów, który był karp 52cm. Gratulujemy!!

Na koniec wspólnie zgromadziliśmy się na poczęstunku, którym była firmowa kiełbasa z cebulką z naszego kociołka myśliwskiego. Przepis na jej przyrządzenie jest niezmienny w naszym kole od 25 lat! Jak zawsze wszystkim  smakowało, a niektórzy pytali o tajemnicę wspaniałego smaku 🙂

W ciągu kilku dni naszą relację uzupełnimy o zdjęcia i film.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *