Wyniki zawodów feeder ZAKOŃCZENIE LATA

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych (padający deszcz) w zgodnej ocenie wszystkich zawodników zawody zaliczamy do bardzo udanych. Po pierwsze bardzo dziękujemy właścicielowi stawów w Prusicku, który zaprosił nas do siebie i towarzyszył nam podczas trwania całej imprezy. Rzadko się zdarza, by na prywatnych stawach gospodarz tak życzliwie gościł u siebie wędkarzy. Brawo za podejście Panie Kamilu!

Po drugie ilość złowionych ryb – karpi – spowodowała, że na twarzy naszych kolegów stale towarzyszył uśmiech od ucha do ucha. Łącznie 13 zawodników złowiło ponad 200kg ryby w ciągu 4 godzin. Wielu „narzekało” na duże zmęczenie 🙂

Jesteśmy po rozmowach i na następny rok planujemy rozegrać nie tylko jedne zawody w Prusicku, ale kilka. Żywimy nadzieję, że osiągnięte wyniki przyciągną również pozostałych kolegów z naszego koła.

Pierwsza trójka zawodów otrzymała bardzo atrakcyjne nagrody (wędki SENSAS), których wartość sklepowa to ponad ad 700 złoty. Ponadto jak zawsze po konkursie wspólnie biesiadowaliśmy przy ognisku smażąc kiełbaski.

Wkrótce galeria zdjęć i film z imprezy.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *